Teated

Kuulutame välja Eesti Biokeemia Seltsi tänavuse üliõpilaste teadustööde konkursi

 

Konkursil saavad oma 2019-2020 aastal trükis ilmunud teadustöödega (artiklid või konverentside teesid-ettekanded) osaleda Seltsi liikmeskonda kuuluvad üliõpilased, kes õpivad magistri- või bakalaureuseõppes või on selle lõpetanud aastal 2019. 
Konkursil osalemiseks palun publikatsioon koos vajalike lisamaterjalidega saata hiljemalt 20. aprilliks meiliaadressile mazinaolga[at]gmail.com.
Töö saatja saab teate töö konkursile vastuvõtmise kohta. Konkursi tingimused leiate Seltsi kodulehelt Staatuse ja Põhikirja alt.
Esimese Preemia suurus on 300 eurot ja lisaks võib juhatus välja anda mõned 100 euro suurused preemiad.

 Eesti Biokeemia Seltsi 60. juubeli konverents

22. novembril 2019 tähistas Eesti Biokeemia Selts oma 60. aastapäeva, korraldades Eesti Teaduste Akadeemias ühepäevase rahvusvahelise teaduskonverentsi. Konverentsi avas seltsi varasem president, akadeemik prof Jaak Järv. Ettekannetega esinesid mitmed akadeemikud, professorid ja karjääri alustavad teadlased Eestist, Soomest, Suurbritanniast, Venemaalt ja mujalt. Õnnitlussõnumid esitasid Euroopa Biokeemiliste Seltside Föderatsiooni esindaja prof Jerka Dumic ja meie naaberseltside esindajad: prof Hannu Koistinen (Soome), prof Kaspars Tars (Läti), prof Daumantas Matulis (Läti) ) ja akadeemik prof Aleksander Gabibov (Venemaa).

Soovime südamest tänada kõiki liikmeid ja külalisi, kes võtsid osa Eesti Biokeemiliste Seltsi kuuekümnendast aastapäeva konverentsist. Ürituse fotod leiate siit.
Kutsume teid kõiki üles aktiivsemalt kaasa lööma seltsi tegevuses ja selle üheks võimaluseks on jälgida meid meie uuel sotsiaalmeedia kontol. Eelseisvate sündmuste kuulutused postitatakse nüüdsest mõlemal lehel.